Chore i niepokojące horrory, które mogłeś przegapić.

Każdego roku pojawia się coraz więcej horrorów, co oznacza, że wiele niepokojących i obrzydliwych filmów pozostaje niezauważonych. Jednak fakt, że nie są stale wymieniane na każdej stronie z filmami, nie oznacza, że nie będzie ci dane ich obejrzeć w ogóle.

Zebraliśmy niektóre z najgorszych i najbardziej niepokojących horrorów, które mogliście przeoczyć, gdy zostały wydane. Ostrzegamy, że nie są dla osób o słabym sercu …

Mamusia i tatuś

Mama (Dido Miles) i tata (Perry Benson) wraz z adoptowanymi dziećmi, Birdie (Ainsley Howard) i Elbie (Toby Alexander), pracują na lotnisku. Pewnego dnia poznają Lenę (Olga Fedori), dziewczynę z Polski, która przybyła do Wielkiej Brytanii szukać lepszego życia, a utknęła tu jako sprzątaczka. Rodzina wciąga młodą dziewczynę do swojego koszmarnego świata tortur, bólu i perwersji.

Thanatomorphose

Młoda, niezadowolona z życia kobieta (Kayden Rose) zmaga się ze swoją karierą, która prowadzi ją donikąd oraz znosi toksyczny związek ze swoim chłopakiem. Pewnego dnia po przebudzeniu stwierdza, że na jej ciele pojawiły się siniaki, lecz ignoruje to. Jednak wraz z upływem czasu ślady na ciele i wyniszczenie organizmu zaczynają się coraz bardziej rozprzestrzeniać.

7 dni

Chirurg, ojciec zgwałconej i zamordowanej ośmiolatki informuje policję, że przez siedem dni będzie torturował mordercę, a następnie go zabije. Ekranizacja powieści Patryka Senecala “Les sept jours du talion” (“Prawo talionu”).

Kwiaty

Wiele filmów ekstremalnych ma bardziej artystyczne i eksperymentalne podejście, co jest jeszcze bardziej osiągalne w przypadku filmów niezależnych, które są tworzone dla oddanych fanów filmów tego typu kina.
Film Phila Stevensa to surrealistyczna eksploracja zrujnowanego i zdeprawowanego mieszkania, w którym znajduje się sześć kobiet. Kobiety muszą odkryć swoje przeszłe życie dzięki znalezionym wskazówkom i zaakceptować ich los, który niestety został dla nich przypisany. Kwiaty wymagają od widza cierpliwości i uznania dla sztuki podłej, z dużym naciskiem na estetykę samego domu i obrzydliwością, z jaką kobiety muszą sobie poradzić. Dzieło sztuki uwielbiane przez fanów filmów grozy.

Long Pigs

Styl naśladowania lub odnalezienie przez głównego bohatera materiału filmowego zawsze był popularny, jeśli chodzi o filmy ekstremalne, ponieważ nie tylko pozwala niezależnym twórcom filmowym na tani i skuteczny sposób na zrobienie filmu, ale często może sprawić, że przedmiot stanie się bardziej realistyczny. Long Pigs wyreżyserował Nathan Hymes i jest sklasyfikowany jako horror komediowy, chociaż niektóre z przedstawionych w nim scen sprawiają, że widz nie zauważy w nim humoru.
Dwóch reżyserów filmów dokumentalnych chce udokumentować seryjnego mordercę kanibala , który wybiera swoje ofiary, ćwiartuje i zjada.

Where The Dead Go To Die

Historia trójki dziecięcych bohaterów znajdujących się w ciężkich sytuacjach rodzinnych: zaniedbywany przez nienawidzących się wzajemnie rodziców Tommy, molestowana przez zwyrodniałego ojca Sophie oraz noszący przyczepionego do głowy martwego syjamskiego brata Ralph. W noc zaćmienia księżyca każde z nich spotyka mówiącego czarnego psa, Labby’ego, który podstępnie, manipulując ich uczuciami, zmienia ich życia w piekło. Jaki to wszystko ma związek z seryjnym mordercą, który prześladowany przez mroczne istoty z innego wymiaru, poluje na przypadkowe ofiary w kościele?

100 Tears

Mark i Jennifer, to dwójka dobrze zapowiadających się reporterów, którzy szukają nowej i ciekawej historii. Ich poszukiwania i dążenia prowadzą do świata seryjnego mordercy znanego jako “The Teardrop Killer”. Gdy trafiają na jego krwawy ślad zauważają, że wszystkie elementy zaczynają układać się w logiczną całość. Postanawiają zatem znaleźć zabójcę… Nie wiedzą jednak, że przeżyją koszmar na jego własnym terenie.

Wedding Trough

Ten czarno-biały, niemy film, przedstawia historię szalonego farmera zamieszkującego samotnie na odludnej farmie. Jesteśmy świadkami jego ostatnich dni, podczas których mężczyzna zajmuje się farmą, zwierzętami, a także kopuluje ze swą ukochaną maciorą. Gdy ta nieoczekiwanie rodzi prosięta, zazdrosny mężczyzna zabiera je od matki. Próbuje je karmić i być dla nich ojcem, te jednak nie pałają do niego sympatią. Rozżalony farmer morduje prosięta, co z kolei powoduje śmierć zrozpaczonej maciory. Gdy jego ukochana umiera, mężczyzna popada w jeszcze większy obłęd…

Cutting Moments

Prowadząca nudne życie na przedmieściach Sarah pewnego dnia odkrywa, że uczucia i namiętność jej męża do niej już dawno wygasły. Zamiast tego zaczyna się on interesować… ich synem. Sarah postanawia powziąć wyjątkowo drastyczne środki zapobiegawcze…

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: