Film „THE WALKING DEAD” nie trafi do kin?

Wygląda na to, że mamy złe wieści dla fanów The Walking Dead, którzy z niecierpliwością czekali na powrót Andrew Lincolna do roli Ricka Grimesa na dużym ekranie.

Zarówno AMC Theatres, jak i Regal Cinemas potępiły Universal Studios po wydaniu filmów, takich jak The Hunt, The Invisible Man and Trolls: World Tour prosto do serwisów VOD.

ComicBook.com mówi, że „jeśli sieci kin dotrzymają obietnicy, że nie pokażą filmów Universal Studios w kinach – a jeśli więcej sieci przyłączy się do inicjatywy – wtedy Rick Grimes nie będzie występował w wielu kinach w całym kraju i na świecie”. Porażka?

Czy jesteś smutny, że filmy “The Walking Dead” nie będą się pojawiać w kinach? Daj nam znać w komentarzach poniżej lub na Facebooku!

Oparty na serii komiksów Roberta Kirkmana, ten szorstki dramat przedstawia życie w miesiącach i latach następujących po apokalipsie zombie. Grupa osób, które przeżyły, podróżuje w poszukiwaniu bezpieczeństwa, stale przemieszczając się w poszukiwaniu bezpiecznego domu.

Ale presja każdego dnia, aby pozostać przy życiu, wysyła wielu w grupie na najgłębsze głębiny ludzkiego okrucieństwa i wkrótce odkrywają, że przytłaczający strach ocalałych może być bardziej śmiertelny niż zombie chodzące między nimi. Czasami konflikty interpersonalne stanowią większe zagrożenie dla ich przetrwania niż “potwory” przemierzające kraj.

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: