Gałęziste

Gałęziste
Autor: Artur Urbanowicz

Wybierz się z Karoliną i Tomkiem w przerażającą podróż na Suwalszczyznę, do wsi, której nie znajdziesz na żadnej mapie. Rozwiąż niezwykłą zagadkę z przeszłości. Czeka na ciebie rzeczywistość pełna niedomówień, wizji i cmentarnego zaduchu. Finał tej opowieści zaskoczy niejednego wyjadacza opowieści grozy. Jesteś na to gotowy? Myślisz, że znasz ten świat i widziałeś już wszystko?

Karolina i Tomek w długi wielkanocny weekend przyjeżdżają do wsi Białodęby. Ich związek przechodzi kryzys. Każde z nich jest zupełnie inne. On – lubiący zajrzeć do kieliszka ateista, ona – zagorzała katoliczka. Łączy ich niechęć do obchodzenia świąt w rodzinnym gronie. Ten wyjazd ma pomóc uratować ich relację. Wspólny krótki urlop jest także okazją do poznania bliżej obcego miejsca: wioski oraz leżącego niedaleko cmentarza. Z czasem bohaterowie uświadamiają sobie, że są obserwowani.

Tajemnicze wizje, których doznaje Karolina, łączą się z faktem, że w przeszłości w Białodębach dochodziło do zaginięć turystów. To dopiero początek niepokojących i dziwnych wydarzeń. Bohaterowie przestają rozróżniać, co jest prawdą, a co ułudą. Zdani są tylko na siebie. Muszą radzić sobie wśród obcych i nieprzyjaznych mieszkańców. Czy przeżyją? A może staną się kolejnymi ofiarami? Tajemnicze zagrożenie czai się w mroku. Czy odkryją, jaki sekret skrywa społeczność wioski?   

Źródło: taniaksiazka.pl

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: