II Festiwal Filmów Grozy FilmSteria : e-kiermasz ciast.

Zrzutka na szczytny cel.

Co to jest FilmSteria?

Jest to grupa młodzieży z XII LO w Poznaniu, która już po raz drugi podjęła się organizacji ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Grozy “FilmSteria“. Ich wydarzenie jest skierowane do uczniów szkół średnich, którzy do 12 maja przysłali swoje filmy krótkometrażowe w tematyce kina grozy, również te zrealizowane w ramach akcji #zostańwdomu.

II edycja to 40 produkcji z ponad 20 miast! Zwycięzców w 13 kategoriach wyłoni jury ze środowiska filmowego, a wyniki zostaną ogłoszone podczas gali finałowej na kanale YouTube drugiego dnia festiwalu – 29.05 o godzinie 18:00. Najlepsze filmy będą transmitowane na antenie telewizji WTK.

Na co zostaną przeznaczone pieniądze ze zrzutki?

Jak piszą organizatorzy na swojej stronie do zrzutki


Oprócz pieniędzy na organizację festiwalu, chcielibyśmy zebrać fundusze, które przeznaczymy na szczytny cel, ponieważ zespół FilmSterii jest otwarty na wszelką pomoc. Dlatego stworzyliśmy zrzutkę, z której 20% uzbieranej kwoty zostanie przeznaczone na Dom Pomocy Społecznej w Zielonej Górze. Aby zbierać akurat na tę instytucję zachęcił nas nasz sponsor So!Socks, który również ich wspiera. Postanowiliśmy zrobić coś oryginalnego, co było w naszych planach w nieco innej wersji,  kiedy jeszcze nie ogłoszono pandemii.

Nagrody

Kilka osób, które weźmie udział w naszym e-kiermaszu będzie miało możliwość otrzymania unikatowych gadżetów FilmSterii oraz zniżki do sklepu internetowego So!Socks. Losowanie odbędzie się w dniu zakończenia zrzutki. Wszystkie informacje o zwycięzcach znajdą się tego dnia na social mediach Festiwalu Filmów Grozy “FilmSteria”. Będziemy się również komunikować ze zwycięzcami prywatnie. Jedynymi warunkami, które trzeba spełnić, aby wziąć udział w losowaniu są: wpłata pieniędzy na zrzutkę oraz wpisanie w wiadomości do organizatora numeru bądź nazwy jednego z naszych ciast (miejsce na wiadomość znajduje się pod rubryką do wpisania swojego e-maila). 

Jeśli chcecie wpłacić chociażby symboliczną złotówkę lub zobaczyć smaczne wypieki to zapraszamy do strony zrzutki klikając TUTAJ.

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: