Krzyk: COVID-19 na planie najnowszej części filmu!

Krzyk

Na początku tygodnia w Wilmington w Północnej Karolinie rozpoczęły się zdjęcia do najnowszej części filmu wyreżyserowanym przez Radio Silence Scream dla Paramount i Spyglass Media Group i niestety trzech członków ekipy uzyskało pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Ale jak zauważa Deadline, produkcja nie zostanie wstrzymana. W najbliższy poniedziałek aktorzy powinni wrócić na plan.

Serwis wyjaśnia, że ​​różne działy zostały podzielone na grupowe „kapsuły”, które mają niewielką lub żadną interakcję z innymi grupami, a produkcja nad filmem – w przeciwieństwie do Batmana – nie musi być wstrzymywana ze względu na fakt, że członkowie załogi, którzy z wynikiem pozytywnym „nie znajdowały się w pierwszej kapsule, która obejmuje aktorów, reżysera, asystentów reżyserów i reżysera”

Oczywiście ważne jest, aby chronić zdrowie wszystkich. Uwagi dotyczące terminu: „Rozumiem, że trzej członkowie ekipy Scream, którzy uzyskali wynik pozytywny na obecność COVID-19, zostaną natychmiast poddani kwarantannie i przejdą dalsze testy. Praktykuje się również śledzenie kontaktów ”.

Mamy nadzieję, że trzej członkowie ekipy, którzy uzyskali pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, szybko wyzdrowieją i że produkcję będzie można bezpiecznie wznowić zgodnie z planem w przyszłym tygodniu.

Film reżyserują Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett z grupy filmowej Radio Silence (Ready or Not, V / H / S) na podstawie scenariusza Jamesa Vanderbilta (Murder Mystery, Zodiac, The Amazing Spider-Man) i Guy Busick (Gotowy czy nie, Castle Rock).

Dylan Minnette (Goosebumps), Mason Gooding (Let It Snow), Kyle Gallner (Ghosts of War), Jasmin Savoy Brown („Love”), Mikey Madison (Once Upon a Time in Hollywood) i Sonia Ammar występują u boku Neve Campbell jako Sidney Prescott, David Arquette i Courteney Cox, którzy powrócą jako Dewey Riley i Gale Weathers, a także nowi członkowie obsady Jack Quaid („Chłopcy”), Melissa Barrera („In The Heights”) i Jenna Ortega („Ty”). Marley Shelton powraca również jako zastępczyni postaci Scream 4 Judy Hicks

Krzyk: Spyglass i Paramount Pictures pokażą film na całym świecie 14 stycznia 2022 roku.

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: