Michael Bay nakręci thriller podczas pandemii.

Michael Bay

Michael Bay ma wyprodukować niezależny film Songbird, thriller pandemiczny, który zostanie nakręcony podczas pandemii za pięć tygodni.

Adam Mason (Into the Dark) wyreżyseruje scenariusz, który napisał wspólnie z Simonem Boyesem, a były dyrektor Paramount, Adam Goodman, wyprodukuje za pośrednictwem swojego sztandaru Invisible Narratives obok Bay. Eben Davidson będzie także produkował dla Invisible Narratives, który produkuje we współpracy z Catchlight Studios.

Produkcja ma rozpocząć się w Los Angeles w ciągu pięciu tygodni pomimo blokady, a Deadline donosi, że studia Hollywood już się wycofały z produkcji, mimo że wciąż opracowują własne protokoły bezpieczeństwa, aby umożliwić wznowienie produkcji.

Deadline opisuje Songbird jako film w stylu Cloverfield (Projekt: Monster) i Paranormal Activity. Oba filmy były pierwszymi filmami z gatunku filmowego, który stał się popularny przez pewien czas zanim pomysły na kolejne produkcje tego typu się wypaliły. Akcja filmu rozgrywa się w roku 2022, a panująca pandemia koronavirusa nie minęła, ponieważ wirus wciąż mutuje się w fali fal blokujących.

Mason i Boyes obecnie obsadzają film i planują zapewnić aktorom zdalne szkolenie. Przed nadchodzącym wirtualnym rynkiem w Cannes obecnie robią obchód za pomocą sprawdzonego bębna, który WME i partnerzy ICM wykorzystają do sprzedaży filmu, choć Bay jest z pewnością dużą częścią tej sprzedaży.

Co wy sądzicie o takiej produkcji?

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: