Mortal Kombat będzie prequelem? Będzie Noob Saibot?

Mortal Kombat

W filmie Mortal Kombat można zaobserwować długotrwały konflikt między Sub-Zero (Joe Taslim) a Scorpionem (Hiroyuki Sanada), który kończy film dwoma scenami walki, które rozgrywają się setki lat od siebie. Sub-Zero i Scorpion to oczywiście śmiertelni wrogowie, a to Scorpion ostatecznie pokonuje swojego przeciwnika.

Co dalej z kultowymi postaciami? Cóż, nie jest tajemnicą, że śmierć nigdy nie jest naprawdę śmiercią w świecie Mortal Kombat, a tak naprawdę film jest już zakontraktowany na 4 kolejne części, jeśli film Warner Bros. okaże się wystarczająco udany, faktycznie powstaną. Wszystko zależy od odbioru przez fanów i krytyków.

Gdyby jednak Taslim miał możliwość wyboru scenariusza, wróciłby na prequel o Sub-Zero.

Moim zdaniem najciekawszą ścieżką jest zrobienie prequela” – mówi Taslim do THR. „To byłaby historia o Bi-Han i jego treningu w Lin Kuei. Kiedy został porwany przez Lin Kuei, jego rodzice zginęli. Więc to byłby proces, w którym on i jego brat staliby się zabójcami.… Moglibyśmy zobaczyć dwa przyszłe Sub-Zera w jednym filmie i to byłoby intrygujące ”.

Oczywiście Mortal Kombat 2 może również przywrócić Sub-Zero jako Noob Saibot…

Jeśli fani chcą, aby ta historia była kontynuowana, to jest duża szansa, że ​​następnym krokiem Bi-Han będzie zagranie Nooba Saibota” – wspomina Taslim w tym samym wywiadzie. „Trzymamy kciuki, ale mam nadzieję, że tak się stanie, ponieważ zdecydowanie chcę zagrać tę postać. Jeśli zrobią sequel, prawdopodobnie zobaczymy Nooba Saibota ”.

Wideo

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: