Nawiedzony dwór w Bly, pełna obsada.

Po zaprezentowaniu oficjalnego zwiastuna na początku tego tygodnia, Netflix zaprezentował dziś serię dziewięciu plakatów z postaciami do najnowszego serialu „The Haunting of Bly Manor”(Nawiedzony dwór w Bly) z października tego roku.

Plakaty przedstawiają nam aktorów / postacie, z którymi będziemy spędzać czas w „Bly Manor”, ​​w tym znane twarze z „Hill House”, a także kilku nowo przybyłych…

Twórca „The Haunting of Hill House” Mike Flanagan i producent Trevor Macy przedstawia „The Haunting of Bly Manor”, ​​kolejny bardzo oczekiwany rozdział serii antologii.

Historia rozgrywa się w Anglii w latach 80., po tragicznej śmierci opiekunka do dziecka, Henry Wingrave (Henry Thomas) zatrudnia młodą amerykańską nianię (Victoria Pedretti) do opieki nad jego osieroconą siostrzenicą i siostrzeńcem (Amelie Bea Smith, Benjamin Evan Ainsworth), którzy mieszkają w Bly Manor z szefem kuchni Owenem (Rahul Kohli), ogrodnikiem Jamie (Amelia Eve) i gospodynią, pani Grose (T’Nia Miller).

Ale wszystko nie jest takie, jak się wydaje, na odkrycie w dworku czekają mroczne sekrety. W Bly Manor śmierć nie oznacza odejścia.

Partnerzy produkcyjni Flanagan i Macy czerpali z kultowych nadprzyrodzonych historii Henry’ego Jamesa, tworząc dramat, w którym występują także Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel i Tahirah Sharif. Producentami wykonawczymi serialu są Flanagan i Macy dla Intrepid Pictures, a także Darryl Frank i Justin Falvey dla Amblin Television.

Serial będzie dostępny na platformie Netflix od 9 października 2020 r.

Nawiedzony dwór w Bly
Nawiedzony dwór w Bly

Nawiedzony dwór w Bly

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: