Paranormal Activity powróci już niedługo!

Po informacji przekazywanej, że Paranormal Activity z 2015 roku: Inny wymiar ma być ostatnią częścią, okazuje się, że Paramount Pictures i Blumhouse po cichu opracowują kolejną już 7 część serii, która ma się ukazać wiosną przyszłego roku.

Najnowsza odsłona Paranormal Activity, która obecnie nie ma tytułu, będzie nawiedzać kina 4 marca 2022 r.

Na początku tego roku producent Jason Blum ujawnił, że Christopher Landon powrócił do serii, aby pomóc w opracowaniu kolejnej części.

„Pomagam moim przyjaciołom i współpracownikom z Paramount wyznaczyć nowy kierunek dla serii” – wyjaśnił Landon. „NIE piszę scenariusza ani nie reżyseruję nowego filmu. Jestem chętny i podekscytowany, aby przekazać władzę nowemu filmowcowi, który niewątpliwie ożywi tę serię, którą niesamowity Oren Peli stworzył tak wiele lat temu ”.

Landon nie tylko napisał i wyreżyserował Śmierć nadejdzie dziś i jego kontynuację Śmierć nadejdzie dziś 2, ale także Paranormal Activity: Naznaczeni i Łowcy zombie. Napisał także Niepokój i P. Activity 2-4.

Paranormal Activity

Jak wcześniej zauważył John Squires, w 2015 roku “Inny wymiar” był uważany za ostatnią część serii. Czy dostaniemy kontynuację oryginalnej fabuły a może reboot? Czy w ogóle zostanie znaleziony materiał filmowy? Jak tylko coś będzie wiadomo będziemy informować, sprawdzaj nas na bieżąco.

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: