Paranormal Activity powróci już niedługo!

Po informacji przekazywanej, że Paranormal Activity z 2015 roku: Inny wymiar ma być ostatnią częścią, okazuje się, że Paramount Pictures i Blumhouse po cichu opracowują kolejną już 7 część serii, która ma się ukazać wiosną przyszłego roku.

Najnowsza odsłona Paranormal Activity, która obecnie nie ma tytułu, będzie nawiedzać kina 4 marca 2022 r.

Na początku tego roku producent Jason Blum ujawnił, że Christopher Landon powrócił do serii, aby pomóc w opracowaniu kolejnej części.

„Pomagam moim przyjaciołom i współpracownikom z Paramount wyznaczyć nowy kierunek dla serii” – wyjaśnił Landon. „NIE piszę scenariusza ani nie reżyseruję nowego filmu. Jestem chętny i podekscytowany, aby przekazać władzę nowemu filmowcowi, który niewątpliwie ożywi tę serię, którą niesamowity Oren Peli stworzył tak wiele lat temu ”.

Landon nie tylko napisał i wyreżyserował Śmierć nadejdzie dziś i jego kontynuację Śmierć nadejdzie dziś 2, ale także Paranormal Activity: Naznaczeni i Łowcy zombie. Napisał także Niepokój i P. Activity 2-4.

Paranormal Activity

Jak wcześniej zauważył John Squires, w 2015 roku “Inny wymiar” był uważany za ostatnią część serii. Czy dostaniemy kontynuację oryginalnej fabuły a może reboot? Czy w ogóle zostanie znaleziony materiał filmowy? Jak tylko coś będzie wiadomo będziemy informować, sprawdzaj nas na bieżąco.

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: