Resident Evil 8: Village na PS5 w 2021 roku!

Na evencie PS5 Future of Gaming Capcom ujawnił „Resident Evil 8: Village”. Wydaje się, że przecieki były prawdziwe, z wilkołakami, Chrisem Redfieldem i kilkoma przerażającymi scenami. Oczekuj go w przyszłym roku na PlayStation 5, Xbox Series X i PC. Fabuła gry rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z Resident Evil 7.

W RE8 ponownie wcielimy się w bohatera poprzedniej odsłony – Ethana Wintersa.

Po traumatycznych przeżyciach w posiadłości Bakerów mężczyzna żyje w spokoju z żoną Mią, którą zdołał uratować z tamtego koszmaru. Niestety, jak można się domyślić, „żyli długo i szczęśliwie” nie będzie mu dane,
Ethan wplątuje się w nową krwawą „przygodę”, która rozgrywa się w enigmatycznej europejskiej wiosce, przypominającej miejsce rodem z wiktoriańskiego horroru.

W produkcji zobaczymy też protagonistę kilku innych odsłon RE – Chrisa Redfielda. Co więcej, twórcy sugerują, że tym razem niekoniecznie będzie on postacią pozytywną (sugeruje to zresztą już sam trailer, który znajdziecie poniżej).

W Resident Evil 8: Village nie zabraknie też nowych antagonistów, a dodatkowo swoistym zbiorowym bohaterem ma być tytułowa wioska – będzie to miejsce pełne strasznych sekretów do odkrycia.

Twórcy zapewniają, że gra będzie oferowała bardzo realistyczną oprawę graficzną. Podobnie jak w siódmej części serii, akcję będziemy obserwowali z pierwszoosobowej perspektywy.

ZA: www.gry-online.pl

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: