World War Z za darmo w Epic Games Store!

Deweloper: Saber Interactive
Wydawca: Mad Dog Games
Data wydania: 16 kwi 2019
W trybie współpracy: Tryb wieloosobowy, Strzelanki
PEGI 18
Platforma: Windows


Przeżyj nieumarłych
World War Z to emocjonująca kooperacyjna strzelanka z trzeciej osoby dla czterech graczy, którzy muszą stawić czoła licznym hordom zombie nieugięcie ścigającym żywych.


Przygotuj się na niesamowicie szybką rozgrywkę inspirowaną popularnym filmem Paramount Pictures o tym samym tytule.

W grze World War Z poznasz historie nowych postaci z różnych zakątków świata i rozegrasz wiele trzymających w napięciu misji stworzonych z myślą o współczesnych komputerach PC.

  • Walcz z setkami zombie podczas makabrycznych, widowiskowych strzelanin
  • Przejdź kooperacyjne kampanie fabularne
  • Walcz z innymi ocalałymi w trybach gracze vs gracze vs zombie


Rozwijaj sześć klas postaci i ulepszaj uzbrojenie, by stawiać czoła coraz trudniejszym wyzwaniom:

  • Strzelec – Jeśli wolisz strzelać niż pytać, wybierz Strzelca, który ma do dyspozycji mnóstwo zdolności zwiększających zapas amunicji i obrażenia zadawane przez broń.
  • Człowiek-demolka – Każdy problem da się rozwiązać za pomocą materiałów wybuchowych! Człowiek-demolka ma zapas C4 i inne narzędzia do skutecznego kontrolowania tłumów.
  • Rębajło – Wolisz rozprawiać się z przeciwnikami za pomocą wypróbowanego ostrza? Zdolności Rębajły zwiększają obrażenia i skuteczność ciosów w walce wręcz, a jego paralizatory są porażająco skuteczne.
  • Lekarz – Czasami najlepszym sposobem walki z nieumarłymi jest chronienie towarzyszy przed przemianą w jednego z nich. Lekarze uzdrawiają innych ocalałych na odległość za pomocą specjalnego pistoletu i próbują zapanować nad otaczającym ich chaosem.
  • Złota rączka – Jeśli lubisz wszechstronność, wybierz Złotą rączkę. Postaci z tej klasy zaczynają grę ze skrzynką naboi odłamkowych i kilkoma zdolnościami, które przywracają amunicję pozostałym członkom drużyny.
  • Eksterminator – Ogień to odpowiedź na wszystko! Eksterminator kocha widok płonących zombiaków, dlatego używa koktajli Mołotowa i ma zdolności zwiększające obrażenia od płomieni.

Gra World War Z jest dostępna za darmo na platformie Epic Games Store do 2 kwietnia. Tytuł studia Saber Interactive to kooperacyjna strzelanka z perspektywy trzeciej osoby dla czterech graczy, którzy muszą stawić czoła licznym hordom zombie nieugięcie ścigającym żywych.

Aby pobrać grę, należy wcześniej założyć konto w sklepie Epic Games. Warto zaznaczyć, że to nie jedyna gra dostępna na tej platformie.

Pobierz grę

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: