World War Z za darmo w Epic Games Store!

Deweloper: Saber Interactive
Wydawca: Mad Dog Games
Data wydania: 16 kwi 2019
W trybie współpracy: Tryb wieloosobowy, Strzelanki
PEGI 18
Platforma: Windows


Przeżyj nieumarłych
World War Z to emocjonująca kooperacyjna strzelanka z trzeciej osoby dla czterech graczy, którzy muszą stawić czoła licznym hordom zombie nieugięcie ścigającym żywych.


Przygotuj się na niesamowicie szybką rozgrywkę inspirowaną popularnym filmem Paramount Pictures o tym samym tytule.

W grze World War Z poznasz historie nowych postaci z różnych zakątków świata i rozegrasz wiele trzymających w napięciu misji stworzonych z myślą o współczesnych komputerach PC.

  • Walcz z setkami zombie podczas makabrycznych, widowiskowych strzelanin
  • Przejdź kooperacyjne kampanie fabularne
  • Walcz z innymi ocalałymi w trybach gracze vs gracze vs zombie


Rozwijaj sześć klas postaci i ulepszaj uzbrojenie, by stawiać czoła coraz trudniejszym wyzwaniom:

  • Strzelec – Jeśli wolisz strzelać niż pytać, wybierz Strzelca, który ma do dyspozycji mnóstwo zdolności zwiększających zapas amunicji i obrażenia zadawane przez broń.
  • Człowiek-demolka – Każdy problem da się rozwiązać za pomocą materiałów wybuchowych! Człowiek-demolka ma zapas C4 i inne narzędzia do skutecznego kontrolowania tłumów.
  • Rębajło – Wolisz rozprawiać się z przeciwnikami za pomocą wypróbowanego ostrza? Zdolności Rębajły zwiększają obrażenia i skuteczność ciosów w walce wręcz, a jego paralizatory są porażająco skuteczne.
  • Lekarz – Czasami najlepszym sposobem walki z nieumarłymi jest chronienie towarzyszy przed przemianą w jednego z nich. Lekarze uzdrawiają innych ocalałych na odległość za pomocą specjalnego pistoletu i próbują zapanować nad otaczającym ich chaosem.
  • Złota rączka – Jeśli lubisz wszechstronność, wybierz Złotą rączkę. Postaci z tej klasy zaczynają grę ze skrzynką naboi odłamkowych i kilkoma zdolnościami, które przywracają amunicję pozostałym członkom drużyny.
  • Eksterminator – Ogień to odpowiedź na wszystko! Eksterminator kocha widok płonących zombiaków, dlatego używa koktajli Mołotowa i ma zdolności zwiększające obrażenia od płomieni.

Gra World War Z jest dostępna za darmo na platformie Epic Games Store do 2 kwietnia. Tytuł studia Saber Interactive to kooperacyjna strzelanka z perspektywy trzeciej osoby dla czterech graczy, którzy muszą stawić czoła licznym hordom zombie nieugięcie ścigającym żywych.

Aby pobrać grę, należy wcześniej założyć konto w sklepie Epic Games. Warto zaznaczyć, że to nie jedyna gra dostępna na tej platformie.

Pobierz grę

Erzet

www.siedliskostrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: